PuzzPi

VideoWall Menuboard ArtWall Uygulaması


PuzzPi ekranlarınızın senkron çalışmasını sağlar. Bu sayede istediğiniz kadar ekranı tek bir ekran gibi kullanabilirsiniz.

menuboard

Mükemmel Çözünürlük

PuzzPi her bir ekrana en yüksek çözünürlüğü göndererek, yüksek kalite görüntü sağlar.

Sınırsız Genişlik

İstediğiniz sayıda ekranı bağlayabilir ve senkron şekilde kullanabilirsiniz.

SOC Teknolojisi

Harici bir donanıma ihtiyaç duymadan ekranların kendi oynatıcısını kullanır.

Uygulama Alanları

VideoWall menuboard artwall uygulamaları

Sorular

Menü ekranlarımı dinamik bölümlendirebilir miyim?
PuzzPi yönetim paneli ile bu mümkün. İstediğiniz zaman içerikleri istediğiniz sırada ve konumda gösterebilirsiniz. Kolonları ve satırları excel mantığında birleştirebilir ve ayırabilirsiniz. Oluşturduğunuz yeni hücreye istediğiniz içeriği ekleyebilirsiniz. PuzzPi içeriği belirttiğiniz yapıda parçalayarak otomatik olarak ekranların oynatımı için hazırlar.
Timer ayarlarından ekranların timezone ve timer ayarlarını yapabilirsiniz. Böylece sizin istediğiniz saatte açılır ve kapanır.
Samsung, LG ve Philips ekranlarda dahili oynatıcı vardır. SmartTV mantığında kumanda yardımıyla veya otomatik olarak başlatılabilir. PuzzPi dahili oynatıcısı sayesinde ilave donanıma ihtiyaç duymadan ekran üzerine kurulur ve oynamaya başlar. Problem yaşamadan uzun süreler ekranlarınızı kullanabilirsiniz.
Ekranlarınız Samsung, LG ve Philips ekranlar ise ilave donanım yatırımı yapmadan PuzzPi'yi kullanabilirsiniz. Halihazırda donanıma sahipseniz PuzzPi Windows, Linux işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Ayrıca Raspberry PI donanımlarında başarılı şekilde çalışabilmektedir.