PuzzPi Video Wall Menu Board Art Wall

VideoWall Menuboard ArtWall Uygulaması

PuzzPi ekranlarınızın senkron çalışmasını sağlar. Bu sayede istediğiniz kadar ekranı tek bir ekran gibi kullanabilirsiniz.

Mükemmel Çözünürlük

PuzzPi her bir ekrana en yüksek çözünürlüğü göndererek, yüksek kalite görüntü sağlar.

Sınırsız Genişlik

İstediğiniz sayıda ekranı bağlayabilir ve senkron şekilde kullanabilirsiniz.

SOC Teknolojisi

Harici bir donanıma ihtiyaç duymadan ekranların kendi oynatıcısını kullanır. Samsung(Tizen), LG(WebOs), Philips(Android), RaspberryPi

PuzzPi Uygulamaları


PuzzPi VideoWall ArtWall Menuboard uygulamaları

Özelliklerimiz


Dinamik Sütunlar

PuzzPi ile istediğiniz içeriği istediğiniz ekranlara yayabilir, tam ekran, parçalı ekran veya istediğiniz kısımda gruplamalar yaparak kullanabilirsiniz.

Mobil İzleme

PuzzPi yönetim paneli ile ekranlarınızı izleyebilir, istediğiniz içeriği yükleyebilir veya geçişini sağlayabilirsiniz.

Responsive Tasarım

PuzzPi yönetim paneli mobile ve web uyumludur. Dilediğinizde bilgisayarınızdan, dilediğinizde telefonunuzdan ekranlarınızı yönetebilirsiniz.

Ekran Yönetimi

Ekran açıp kapama ve daha birçok özelliğini kumanda gerekmeksizin PuzzPi ile yapabilirsiniz. Tatil günlerinizi belirtebilir o günlerde ekranların açılmamasını önceden programlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum

PuzzPi yönetim paneli işletim sistemi bağımsız kurulur. Ekranları kurmak çok daha basittir. Yüksek donanımlara veya detaylı bilgiye ihtiyacınız yoktur.

Destek

PuzzPi destek ekibi size yardımcı olmak için hazırdır. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya mail ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular